🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Keme Area Rug
| Collection: | Keme |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Charcoal, Gray, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 1.18" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Keme Area Rug—
$59.00
$17.70More Images











Keme Area Rug
| Collection: | Keme |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Charcoal, Gray, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 1.18" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Keme |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Charcoal, Gray, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 1.18" |























