
Keles Ribbed Ceramic Gray Table Lamp
| Collection: | Keles |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Concrete / Shade (Outside): Linen |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Concrete |
| Base Color: | Light Gray |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Original: $169.00
-70%$169.00
$50.70More Images











Keles Ribbed Ceramic Gray Table Lamp
| Collection: | Keles |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Concrete / Shade (Outside): Linen |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Concrete |
| Base Color: | Light Gray |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Keles |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Concrete / Shade (Outside): Linen |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Concrete |
| Base Color: | Light Gray |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |























