🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kekaha Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Kekaha |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Blue, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
| Fringe Length: | 1.3" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Kekaha Clearance Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images









Kekaha Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Kekaha |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Blue, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
| Fringe Length: | 1.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kekaha |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Blue, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
| Fringe Length: | 1.3" |























