🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Keiser Area Rug - Clearance
| Collection: | Keiser |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.38" |
Select Title
From $59.70
Original: $199.00
-70%Keiser Area Rug - Clearance—
$199.00
$59.70More Images


Keiser Area Rug - Clearance
| Collection: | Keiser |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.38" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Keiser |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.38" |























