
Keanu Ivory Area Rug
| Collection: | Keanu |
|---|---|
| Colors: | Off White, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Original: $69.00
-70%$69.00
$20.70More Images





















Keanu Ivory Area Rug
| Collection: | Keanu |
|---|---|
| Colors: | Off White, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Keanu |
|---|---|
| Colors: | Off White, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























