🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kapaya Premium Wool Rug - Clearance
| Collection: | Kapaya |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Blue, Yellow, Rust, Pale Pink, Lime Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Kapaya Premium Wool Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images






Kapaya Premium Wool Rug - Clearance
| Collection: | Kapaya |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Blue, Yellow, Rust, Pale Pink, Lime Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kapaya |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Blue, Yellow, Rust, Pale Pink, Lime Green |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























