🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kapaa Blue Medallion Rug - Clearance
| Collection: | Longtown |
|---|---|
| Colors: | Beige, Pale Blue, Navy, Teal, Medium Gray, Lime Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Kapaa Blue Medallion Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images













Kapaa Blue Medallion Rug - Clearance
| Collection: | Longtown |
|---|---|
| Colors: | Beige, Pale Blue, Navy, Teal, Medium Gray, Lime Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Longtown |
|---|---|
| Colors: | Beige, Pale Blue, Navy, Teal, Medium Gray, Lime Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |























