🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kaoru Area Rug
| Collection: | Kaoru |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |
Select Title
From $50.70
Original: $169.00
-70%Kaoru Area Rug—
$169.00
$50.70More Images





Kaoru Area Rug
| Collection: | Kaoru |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kaoru |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |























