🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kamau Area Rug
| Collection: | Kamau |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Kamau Area Rug—
$49.00
$14.70More Images













Kamau Area Rug
| Collection: | Kamau |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kamau |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























