🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kalei Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Kalei |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.08" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Kalei Blue Area Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images







Kalei Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Kalei |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kalei |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.08" |























