🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kalanganan Abstract Gray Rug - Clearance
| Collection: | Kalanganan |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Kalanganan Abstract Gray Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images

















Kalanganan Abstract Gray Rug - Clearance
| Collection: | Kalanganan |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kalanganan |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























