🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Kahua Area Rug
| Collection: | Kahua |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Kahua Area Rug—
$119.00
$35.70More Images















Kahua Area Rug
| Collection: | Kahua |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kahua |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |























