🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Justin Area Rug - Clearance
| Collection: | Justin |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Dark Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 2.27" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Justin Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images










Justin Area Rug - Clearance
| Collection: | Justin |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Dark Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 2.27" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Justin |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Dark Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 2.27" |























