🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jurek Beige & Brown Checkered Area Rug
| Collection: | Jurek |
|---|---|
| Colors: | Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 1.18" |
Select Title
From $69.00
Jurek Beige & Brown Checkered Area Rug—
$69.00
More Images










Jurek Beige & Brown Checkered Area Rug
| Collection: | Jurek |
|---|---|
| Colors: | Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 1.18" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jurek |
|---|---|
| Colors: | Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 1.18" |























