🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Junko Area Rug
| Collection: | Junko |
|---|---|
| Colors: | Tan, Mustard, Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 64% Polyester, 36% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Junko Area Rug—
$59.00
$17.70More Images






Junko Area Rug
| Collection: | Junko |
|---|---|
| Colors: | Tan, Mustard, Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 64% Polyester, 36% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Junko |
|---|---|
| Colors: | Tan, Mustard, Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 64% Polyester, 36% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























