🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Julio Scandi Boho Area Rug - Brown
| Collection: | Julio |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Julio Scandi Boho Area Rug - Brown—
$59.00
$17.70More Images




















Julio Scandi Boho Area Rug - Brown
| Collection: | Julio |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Julio |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























