🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Joppatowne Washable Area Rug
| Collection: | Joppatowne |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $59.00
Joppatowne Washable Area Rug—
$59.00
More Images



















Joppatowne Washable Area Rug
| Collection: | Joppatowne |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Joppatowne |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























