🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jola Taupe Area Rug
| Collection: | Jola |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Select Title
From $47.70
Original: $159.00
-70%Jola Taupe Area Rug—
$159.00
$47.70More Images













Jola Taupe Area Rug
| Collection: | Jola |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jola |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |























