🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jojen Jute Area Rug - Clearance
| Collection: | Jojen |
|---|---|
| Colors: | Light Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 95% Jute, 5% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $44.70
Original: $149.00
-70%Jojen Jute Area Rug - Clearance—
$149.00
$44.70More Images





Jojen Jute Area Rug - Clearance
| Collection: | Jojen |
|---|---|
| Colors: | Light Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 95% Jute, 5% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jojen |
|---|---|
| Colors: | Light Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 95% Jute, 5% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























