🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Joinerville Area Rug - Clearance
| Collection: | Joinerville |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Medium Gray, Tan, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
$143.70
Original: $479.00
-70%Joinerville Area Rug - Clearance—
$479.00
$143.70More Images




Joinerville Area Rug - Clearance
| Collection: | Joinerville |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Medium Gray, Tan, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Joinerville |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Medium Gray, Tan, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























