🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jay Area Rug
| Collection: | Jay |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $99.00
Jay Area Rug—
$99.00
More Images








Jay Area Rug
| Collection: | Jay |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jay |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























