🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jarales Cream/Black Tribal Tassel Wool Rug - Clearance
| Collection: | Jarales |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2.16" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Select Title
From $49.00
Jarales Cream/Black Tribal Tassel Wool Rug - Clearance—
$49.00
More Images












Jarales Cream/Black Tribal Tassel Wool Rug - Clearance
| Collection: | Jarales |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2.16" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jarales |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2.16" |
| Fringe Length: | 3.5" |























