🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jantianon Table Lamp
| Collection: | Jantianon |
|---|---|
| Colors: | White, Pink, Translucent, Clear, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Glass / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$29.70
Original: $99.00
-70%Jantianon Table Lamp—
$99.00
$29.70More Images






Jantianon Table Lamp
| Collection: | Jantianon |
|---|---|
| Colors: | White, Pink, Translucent, Clear, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Glass / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jantianon |
|---|---|
| Colors: | White, Pink, Translucent, Clear, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Glass / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |























