🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jal Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Jal |
|---|---|
| Colors: | Translucent, Orange |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Copper |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
$20.70
Original: $69.00
-70%Jal Ceiling Light - Clearance—
$69.00
$20.70More Images








Jal Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Jal |
|---|---|
| Colors: | Translucent, Orange |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Copper |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jal |
|---|---|
| Colors: | Translucent, Orange |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Copper |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |























