🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jagupit Area Rug - Clearance
| Collection: | Jagupit |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Slate, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Jagupit Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images










Jagupit Area Rug - Clearance
| Collection: | Jagupit |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Slate, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jagupit |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Slate, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























