🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jackhorn Area Rug - Clearance
| Collection: | Jackhorn |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Charcoal, Black, Light Green, Olive, Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Jackhorn Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images











Jackhorn Area Rug - Clearance
| Collection: | Jackhorn |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Charcoal, Black, Light Green, Olive, Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jackhorn |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Charcoal, Black, Light Green, Olive, Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























