🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ivana Area Rug - Clearance
| Collection: | Ivana |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.29" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Ivana Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images








Ivana Area Rug - Clearance
| Collection: | Ivana |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.29" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ivana |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Jute, 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.29" |
| Fringe Length: | 2.5" |























