🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Itsuo Area Carpet - Clearance
| Collection: | Itsuo |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Brown, Blue, Beige, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Itsuo Area Carpet - Clearance—
$49.00
$14.70More Images





Itsuo Area Carpet - Clearance
| Collection: | Itsuo |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Brown, Blue, Beige, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Itsuo |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Brown, Blue, Beige, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
| Fringe Length: | 1" |























