🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Itasca Area Rug - Clearance
| Collection: | Itasca |
|---|---|
| Colors: | Cream, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.13" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Itasca Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images




Itasca Area Rug - Clearance
| Collection: | Itasca |
|---|---|
| Colors: | Cream, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.13" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Itasca |
|---|---|
| Colors: | Cream, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.13" |























