🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ishan Taupe Area Rug - Clearance
| Collection: | Ishan |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Beige, Taupe, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.74" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.86" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $49.00
Ishan Taupe Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images




Ishan Taupe Area Rug - Clearance
| Collection: | Ishan |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Beige, Taupe, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.74" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.86" |
| Fringe Length: | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ishan |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Beige, Taupe, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.74" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.86" |
| Fringe Length: | 3" |























