🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Isbergues Orange Table Lamp
| Collection: | Isbergues |
|---|---|
| Colors: | Orange, White, Silver Gray, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Ceramic / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$99.00
Isbergues Orange Table Lamp—
$99.00
More Images



Isbergues Orange Table Lamp
| Collection: | Isbergues |
|---|---|
| Colors: | Orange, White, Silver Gray, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Ceramic / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Isbergues |
|---|---|
| Colors: | Orange, White, Silver Gray, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Ceramic / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |























