🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Isako Cream & Gray Solid Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Isako |
|---|---|
| Colors: | White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Isako Cream & Gray Solid Washable Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images












Isako Cream & Gray Solid Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Isako |
|---|---|
| Colors: | White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Isako |
|---|---|
| Colors: | White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |























