🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Iryna Area Rug
| Collection: | Iryna |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 0.59" |
Select Title
From $39.00
Iryna Area Rug—
$39.00
More Images







Iryna Area Rug
| Collection: | Iryna |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Iryna |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 0.59" |























