🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Irwinville Area Rug - Clearance
| Collection: | Irwinville |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Ivory |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $71.70
Original: $239.00
-70%Irwinville Area Rug - Clearance—
$239.00
$71.70More Images





Irwinville Area Rug - Clearance
| Collection: | Irwinville |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Ivory |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Irwinville |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Ivory |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |























