🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ironwood Textured Luxe Rug
| Collection: | Ironwood |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Taupe, Light Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Ironwood Textured Luxe Rug—
$69.00
$20.70More Images












Ironwood Textured Luxe Rug
| Collection: | Ironwood |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Taupe, Light Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ironwood |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Taupe, Light Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |























