🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Irida Area Rug
| Collection: | Irida |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Denim, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Irida Area Rug—
$59.00
$17.70More Images













Irida Area Rug
| Collection: | Irida |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Denim, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Irida |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Denim, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.43" |























