🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Iowa Area Rug - Clearance
| Collection: | Iowa |
|---|---|
| Colors: | Olive, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 95% Wool, 5% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1.3" |
Select Title
From $41.70
Original: $139.00
-70%Iowa Area Rug - Clearance—
$139.00
$41.70More Images


Iowa Area Rug - Clearance
| Collection: | Iowa |
|---|---|
| Colors: | Olive, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 95% Wool, 5% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Iowa |
|---|---|
| Colors: | Olive, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 95% Wool, 5% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1.3" |























