🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Inigo Flatweave Faux Jute Rug
| Collection: | Inigo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, Medium Brown, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $59.00
Inigo Flatweave Faux Jute Rug—
$59.00
More Images








Inigo Flatweave Faux Jute Rug
| Collection: | Inigo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, Medium Brown, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Inigo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, Medium Brown, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























