🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Indulang Area Rug - Clearance
| Collection: | Indulang |
|---|---|
| Colors: | Dusty Pink, Tan, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.14" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $39.00
Indulang Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images



















Indulang Area Rug - Clearance
| Collection: | Indulang |
|---|---|
| Colors: | Dusty Pink, Tan, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.14" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Indulang |
|---|---|
| Colors: | Dusty Pink, Tan, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.14" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























