🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Indore Area Rug - Clearance
| Collection: | Indore |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Gray, Tan, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Acrylic |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.14" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Indore Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images








Indore Area Rug - Clearance
| Collection: | Indore |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Gray, Tan, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Acrylic |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.14" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Indore |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Gray, Tan, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Acrylic |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.14" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























