🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Indian Area Rug - Clearance
| Collection: | Indian |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.75" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Indian Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images







Indian Area Rug - Clearance
| Collection: | Indian |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.75" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Indian |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.75" |























