🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Inavale Area Rug - Clearance
| Collection: | Inavale |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Medium Brown, Mustard, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Inavale Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images




Inavale Area Rug - Clearance
| Collection: | Inavale |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Medium Brown, Mustard, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Inavale |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Medium Brown, Mustard, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























