🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ikuyo Indoor & Outdoor Rug
| Collection: | Ikuyo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, Camel, Beige, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Ikuyo Indoor & Outdoor Rug—
$69.00
$20.70More Images












Ikuyo Indoor & Outdoor Rug
| Collection: | Ikuyo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, Camel, Beige, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ikuyo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Brown, Camel, Beige, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 1" |























