🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Iiona Area Rug
| Collection: | Iiona |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Taupe, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.78" |
Select Title
From $49.00
Iiona Area Rug—
$49.00
More Images







Iiona Area Rug
| Collection: | Iiona |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Taupe, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.78" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Iiona |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Taupe, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.78" |























