🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ieuan Area Rug
| Collection: | Ieuan |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Ieuan Area Rug—
$49.00
$14.70More Images



Ieuan Area Rug
| Collection: | Ieuan |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ieuan |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























