🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hyrum Area Rug - Clearance
| Collection: | Hyrum |
|---|---|
| Colors: | Navy, Tan, Beige, Blue, Mustard, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Hyrum Area Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images













Hyrum Area Rug - Clearance
| Collection: | Hyrum |
|---|---|
| Colors: | Navy, Tan, Beige, Blue, Mustard, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hyrum |
|---|---|
| Colors: | Navy, Tan, Beige, Blue, Mustard, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.5" |























