🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hyeon Area Carpet - Clearance
| Collection: | Hyeon |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Medium Gray, Medium Brown, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $49.00
Hyeon Area Carpet - Clearance—
$49.00
More Images





Hyeon Area Carpet - Clearance
| Collection: | Hyeon |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Medium Gray, Medium Brown, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hyeon |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Medium Gray, Medium Brown, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
| Fringe Length: | 1" |























