🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hughesville Area Rug - Clearance
| Collection: | Hughesville |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Olive, Gray, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $41.70
Original: $139.00
-70%Hughesville Area Rug - Clearance—
$139.00
$41.70More Images





Hughesville Area Rug - Clearance
| Collection: | Hughesville |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Olive, Gray, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hughesville |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Olive, Gray, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























