🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hoyt Carpet - Clearance
| Collection: | Hoyt |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $69.00
Hoyt Carpet - Clearance—
$69.00
More Images











Hoyt Carpet - Clearance
| Collection: | Hoyt |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hoyt |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























