🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hovland Hand Woven Natural Jute Rag Rug - Clearance
| Collection: | Hovland |
|---|---|
| Colors: | Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $49.00
Hovland Hand Woven Natural Jute Rag Rug - Clearance—
$49.00
More Images











Hovland Hand Woven Natural Jute Rag Rug - Clearance
| Collection: | Hovland |
|---|---|
| Colors: | Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hovland |
|---|---|
| Colors: | Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 4" |























